piektdiena, 2011. gada 23. septembris

Kārlis Streips. RespectRunāt patiesību, saukt lietas īstajos vārdos ir viegli un patīkami. Jā, varbūt, Latvijas Televīzija ir zaudējusi vienu no labākajiem analītiski un kritiski domājošajiem, vienu no profesionālākajiem žurnālistiem. Dies ar viņiem. Kārli Streipu nav zaudējusi sabiedrība un tas ir pats galvenais.

ZZS un Lembergs? Nu varbūt kāds ir uzzinājis par šitiem te ko jaunu. Apsveicu.

3 komentāri:

 1. Piekrītu, ka Bērziņš principā šajā situācijā izturas pareizi. Tomēr viņš arī bija teicis, ka dotu priekšroku iespējami plašai koalīcijai - skaidrā tekstā tas nozīmē: ar SC. Un tur, kur viņš tikai bija nedaudz pavēris muti - sakot, ka valoda ir vienakāršs saziņas līdzeklis (nevis nacionālā identitātes faktors), ka (okupācijas) vēsture ir jāatstāj vēsturnieku ziņā, ka mums nevajag censties pēc enerģētiskas neatkarības no Krievijas - visur tur parādās viņa šaurais, vairāk uz Maskavas loģiku vērstais horizonts. Tādēļ - jo mazāk Bērziņš ko dara un runā, jo laikam tomēr labāk valstij. Taču KNAB un SAB izziņu prasīšana par nākamajiem valdības locekļiem, tā viņam ir laba doma (acīmredzot, tādas arī gadās, tā ka galīgs bezceris viņš nav).

  AtbildētDzēst
 2. Ai, atvainjos, gribēju šo komentu pievienot pie raksta par politiķu sišanu......

  Bet Streipu pilnīgi atbalstu. Viens no retajiem asajiem un nokurempētajiem žurnālistiem. Streips nepazudīs!

  AtbildētDzēst
 3. Paldies, ka atgādinājāt par Bērziņa izteikumiem. Piekrītu. Tā "plašāka koalīcija" ir vai nu padomiskā tipa retorika, tukši vārdi, vai nu kārtējā blēdība zem prezidenta patronāžas.

  AtbildētDzēst

Visas vecās dziesmas / Stuff