svētdiena, 2013. gada 28. aprīlis

Ušakovs: krieviem sava talka

Ušakovs trollis. Šādu te bildi viņš ir izvietojis Facebookā. Ušakovs trollē talku, ka latviešu pašorganizācijas un solidaritātes formu. "Talkas mēdz būt dažādas", raksta Ušakovs. Latviešiem tā ir skraidīšana ar grābekļiem. Krieviem, jādomā, šņabja dzeršana. 

Jā, tur var saredzet joku, pat kaut kādu ironiju. To, acīmredzami, var atļauties jebkurš cits Facebooka lietotājs ar apšaubāmu gaumi un nedaudz vienšūnainu humora izjūtu. Bet jāatceras, ka to saka politisks līderis priekšvēlēšanu kampaņas pašā karstumā, mēnesi pirms vēlēšanām. 

Saskaņa? Nē, ņirgāšanās, trollings, cinisms, kārtējais mēģinājums pretnostatīt krievus latviešiem. Tā Ušakovs saprot savu lomu politikā, tas ir viņa politiskais kredo - dalīt un nepieļaut sabiedrības konsolidāciju. Tas arī viņa politiskais uzdevums - saglabāt Latviju dezintegrētu, vāju, bezpalīdzīgu, apātisku, nelaimīgu. Tie latvieši, kas balsos par Ušakovu, haļavas dalītāju, balsos par Vodku Talku kā pretstatu solidaritātei un pašcieņai.

1 komentārs:

  1. kāpēc Ušakovs tā dara?2013. gada 12. decembris 00:02

    Es vot nekādīgi nevaru saprast, kāpēc Ušakovs tā dara? Nu, viņš te dzīvo, strādā, nu, kāpēc nevar ar visiem draudzīgi dzīvot? Kāpēc vajag provocēt? Ušakov, tu pats esi laimīgs? Tu esi harmonijā ar sevi?

    AtbildētDzēst

Visas vecās dziesmas / Stuff